گزارش عملکرد؛ بهار ۱۴۰۲

تابستان آماده است که چرخ روزگار را به دست گیرد و بهار رخت می‌بندد تا سفر آغاز کند. این بیت از حافظ که “مزرع سبز فلک دیدم و ماه شب نو/یادم از کِشته خویش آمد و هنگام درو” در زمان تدوین گزارش عملکرد بهار، مدام جلوه‌گری می‌کند.
مدیریت تولید رادیوایزوتوپ‌های صنعتی در پارس ایزوتوپ-صنعتی، روزهای پرکاری را پشت سر می‌گذارد. فهرست تولید چشمه‌های #کبالت_۶۰ و #سزیم_۱۳۷ توسط این مدیریت در ۳ ماه گذشته، فهرستی بلندبالا و قابل اعتناست. تولید ۵ #فانتوم_ژرمانیوم و تحویل به مراکز پزشکی هسته‌ای مجهز به دستگاه تصویربرداری PET، تنها بخشی از کارنامه این مدیریت است و روند منظم تولید فانتوم که برای کالیبراسیون دستگاه‌های PET به کار می‌رود، مراکز پزشکی هسته‌ای را ترغیب کرده است که خود را به این دستگاه پیشرفته مجهز کنند.
کارخانه #فولاد_سیرجان_ایرانیان در فصل بهار، ۸ چشمه کبالت-۶۰ با #پرتوزایی ۳ تا ۵ میلی‌کوری از پارس ایزوتوپ-صنعتی تحویل گرفت و شرکت پژوهش و فناوری #پتروشیمی_اراک نیز ۱۵ چشمه سزیم-۱۳۷ سفارش داده بود که اکنون آماده تحویل است. شرکت باتاب ابزار دقیق از دیگر مشتریانی بود که ۱۳ چشمه نقطه‌ای سزیم-۱۳۷ سفارش داده بود و در زمان مقرر چشمه‌ها آماده و تحویل شد. #نفت_مسجد_سلیمان هم از مشتریان بهار بود که ۱۰ چشمه میله‌ای سزیم-۱۳۷ در اختیار گرفت و این‌ها بخشی از تولید چشمه‌ها در فصل بهار بود.
خوشبختانه فصل بهار بدون بازماندن از تعهدها به پایان رسید. چرخ صنعت در زمینه تجهیزات #رادیومتریک و چشمه‌های #رادیواکتیو دچار تعلل نخواهد شد.
https://parsisotope-industrial.com/p/10829

لینک کوتاه

پارس ایزوتوپ-صنعتی در شبکه‌های اجتماعی:

Telegram
LinkedIn
فهرست